O nas

Punkt przedszkolny "Przedszkole MOZAIKA" to placówka terapeutyczna, w której dbamy o rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalno-społeczny naszych przedszkolaków. Placówka ma pod swoją opieką dzieci m.in. z niepełnosprawnością intelektualną, Zespołem Downa, Autyzmem, niepełnosprawnością sprzężoną.

Kładziemy nacisk na intensywną pracę terapeutyczną. Naszym celem jest zwiększenie szans dzieci na samodzielność, optymalne funkcjonowanie w społeczeństwie jak i przygotowanie do dalszej edukacji.

Dlaczego my?

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny MOZAIKA to pierwsza tego typu placówka na terenie Koszalina.

Jest to miejsce, w którym pod okiem doświadczonych specjalistów, dbamy o rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalno-społeczny naszych przedszkolaków. Nasza oferta skierowana jest do dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Nasz zespół

Nasi terapeuci to dobrze wykwalifikowana kadra, która pracuje z pasją i zaangażowaniem. Osoby pracujące w naszym zespole łączy wykształcenie i zaangażowanie do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Agnieszka Rybacka

Alicja Taraba

Anna Wajda

Dawid Rybacki